Trasa 1
Gąsiorowo - 7:00
Elganowo 7 :10
Grzegrzółki 7 : 15
Dybowo - 7 : 25
Dźwiersztyny - 7: 30
Grom -7:35
Leleszki 7 : 40
Trasa 2
Narajty - 7 : 00
Pasym PKP - 7 : 05
Krzywonoga - 7 : 10
Michałki - 7 : 15
Tylkowo - 7 : 20
Gąsiorowo - 7:00
Elganowo 7 :10
Grzegrzółki 7 : 15
Dybowo - 7 : 25
Dźwiersztyny - 7: 30
Grom -7:35
Leleszki 7 : 40
Trasa 2
Narajty - 7 : 00
Pasym PKP - 7 : 05
Krzywonoga - 7 : 10
Michałki - 7 : 15
Tylkowo - 7 : 20