menu

Wręczenie listu gratulacyjnego Księdzu Witoldowi Twardzikowi

2015-12-04 14:00:00 (ost. akt: 2015-12-08 13:25:26)

Na XIII Sesji Rady Miejskiej w Pasymiu Przewodnicząca Rady Miejskiej Brygida Starczak wraz z Burmistrzem Cezarym Łachmańskim złożyli gratulacje Księdzu Witoldowi Twardzikowi w związku z uhonorowaniem przez ministra kultury i dziedzictwa

Korzystając z obecności przedstawicieli Ziemi Pasymskiej: radnych i sołtysów, Przewodnicząca Rady Miejskiej- Brygida Starczak wraz z Burmistrzem - Cezarym Łachmańskim podziękowali proboszczowi parafii ewangelicko-augsburskiej, Księdzu Witoldowi Twardzikowi za dotychczasową pracę na rzecz mieszkańców naszej gminy, jej dóbr materialnych, popularyzację Pasymia w kraju i za granicą. Ksiądz W. Twardzik przypomniał krótkim filmikiem występ młodzieżowej orkiestry symfonicznej „ Ricciotti” z Amsterdamu, której trasa koncertowa prowadziła przez Warszawę, Toruń, Gdańsk i na życzenie orkiestry – przez Pasym, gdzie konferansjer nazwał Pasym „magicznym miejscem”.
Przedstawiciele naszej społeczności pogratulowali Księdzu Witoldowi Twardzikowi uhonorowania Go przez ministra kultury i dziedzictwa narodowego Srebrną Odznaką „Za opiekę nad zabytkami”.