menu

Podziękowanie za spotkania

2016-12-20 08:31:06 (ost. akt: 2016-12-20 08:35:35)

http://m.szczycienski.wm.pl/2015/11/orig/black196-2493.jpg

Szanowni mieszkańcy Gminy Pasym!

 

W ubiegłym tygodniu zakończył się cykl moich spotkań z mieszkańcami Gminy Pasym. Chciałbym Państwu bardzo podziękować za uczestnictwo w spotkaniach, ciekawe rozmowy, cenne uwagi i spostrzeżenia. W spotkaniach z Państwem towarzyszyli mi radni, sołtysi, pracownicy Urzędu Miasta i Gminy oraz przedstawiciel policji i straży pożarnej.

 

Każde spotkanie z Państwem jest dla mnie bardzo cennym źródłem informacji, ale również możliwością przedstawienia sprawozdania z pracy jaką wspólnie z zespołem do tej pory wykonałem. Pośród wielu omawianych spraw szczególnie podkreślaliście Państwo potrzeby związane z remontami dróg, budowa oświetlenia, gospodarką wodno-ściekową i gospodarką odpadami.

 

Sukcesywnie staramy się rozwiązywać wszystkie zgłaszane problemy. Nie wszystko możemy jednak zrobić od razu. Z rozwagą i w poczuciu dobrze pojętej troski o dobro wspólne spłacamy zaciągnięte w poprzednich latach długi. Stabilizujemy budżet i gromadzimy oszczędności na tzw. „wkład własny” po to, żeby móc występować o dofinansowanie ze środków unijnych na realizację inwestycji, takich jak np. remont i modernizacja drogi Pasym-Dźwierzuty.

 

Jestem przekonany, że uda nam się umocnić i bardziej zjednoczyć nasza wspólnotę samorządową w dążeniach do realizacji celów, dobrych dla nas wszystkich.

 

Jeszcze raz dziękuję za uczestnictwo w spotkaniach!

Pozdrawiam serdecznie

Cezary Łachmański

Burmistrz Miasta Pasym