menu

Podziękowania za organizację Dożynek Powiatowych "Pasym 2017"

2017-08-29 11:13:26 (ost. akt: 2017-08-29 11:14:20)

Składam serdeczne podziękowania za organizację Dożynek Powiatowych "Pasym 2017" Pani Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Pasymiu oraz pracownikom MOK w Pasymiu. Państwa olbrzymia praca i zaangażowanie podczas przygotowań oraz w trakcie trwania imprezy spowodowały, że dożynki okazały się sukcesem.
Jeszcze raz bardzo dziękuję.
Bardzo dziękuję dyrekcji oraz wszystkim pracownikom Zespołu Szkół w Pasymiu. Wasza pomoc była niezwykle cenna
Przygotowaniem placów, parkingów, porządkiem w trakcie trwania oraz po dożynkach zajęły się nasze spółki: Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. oraz Eko-Pasym Sp. z o.o.. Serdecznie dziękuję za ogrom pracy włożony w przygotowania oraz wzorowe sprzątnięcie terenu i obiektów po imprezie.
Dziękuję wszystkim jednostkom OSP z naszej gminy. Tym razem w pomoc przy kierowaniu ruchem i zabezpieczeniu imprezy włączyły się razem: OSP Grom, OSP Jurgi oraz OSP Pasym. Dzięki druhowie !
Dziękuję radnym Rady Miejskiej w Pasymiu za pomoc w przyjęciu delegacji z miast partnerskich zarówno naszej gminy jak i Powiatu Szczycieńskiego. Szczególne podziękowania składam Pani Przewodniczącej Rady Brygidzie Starczak za użyczenie terenu i przygotowanie wraz z radnymi oraz osobami dobrej woli spotkania z delegacjami.
Za włączenie się do przygotowań dożynek oraz pomoc w ich przebiegu dziękuję również pracownikom Urzędu Miasta i Gminy w Pasymiu. Wasza pomoc pozwoliła przetrwać trudne warunki pogodowe i odpowiednio pomóc naszym gościom dożynkowym.
Osobne podziękowania należą się naszemu duchowieństwu. Dzięki ich pozwoleniu mogliśmy z gośćmi zwiedzić obie świątynie, posłuchać o ich historii i historii miasta. Najbardziej dziękujemy jednak za mszę dziękczynną w intencji rolników i wszystkich innych producentów żywności.
Dziękuję Starostwu Powiatowemu w Szczytnie oraz wszystkim samorządom z terenu Powiatu Szczycieńskiego za współpracę oraz piękne stoiska i wieńce dożynkowe.
Szczególne słowa podziękowania kieruję do wszystkich sponsorów i innych osób, które wsparły organizację dożynek.
Burmistrz Miasta Pasym
Cezary Łachmański