menu

I Warmińsko-Mazurski Kongres Przyszłości w Olsztynie

2017-11-13 12:15:14 (ost. akt: 2017-11-13 12:15:48)

Już 16 listopada, tj. w najbliższy czwartek w Centrum Konferencyjno – Szkoleniowym Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie odbędzie się I Warmińsko-Mazurski Kongres Przyszłości.
To wyjątkowe wydarzenie zgromadzi jednych z najlepszych polskich mówców i inspiratorów, znanych przedsiębiorców z regionu, trenerów, mentorów i samorządowców.
Celem kongresu jest wymiana doświadczeń i wiedzy pomiędzy światem nauki, biznesu i technologii, a także inspiracja uczestników do osiągnięcia sukcesu w życiu. Zaprezentowane zostaną innowacyjne pomysły.
W trakcie Paneli Dyskusyjnych ostaną poruszone następujące tematy: „Zdrowie nade wszystko”, „Nowe technologie i innowacje w biznesie”, „Gospodarcza siła regionu” oraz „Jak żyć w małych miastach?”.
W trakcie sześciogodzinnej dyskusji dowiemy się m.in. o jakości życia w małym mieście, że wieś to nie tylko rolnictwo, o rozwoju gospodarczym małych miast, o rewitalizacji społecznej, turystyce i dziedzictwie kulturowym oraz o współpracy zagranicznej. Ostatni temat z dyskusji rozpocznie się o 16.45 a jednym z panelistów występujących w charakterze gościa będzie Burmistrz Cezary Łachmański.
Wydarzenie godne polecenia.
logo-14459