menu

KONKURS! Pomóż nam wybrać najpiękniejszą choinkę!

2017-12-29 07:40:00 (ost. akt: 2018-01-02 09:23:49)

18 grudnia 2017 roku uczniowie wszystkich szkół podstawowych z terenu gminy Pasym ubrali trzy żywe choinki znajdujące się w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy w Pasymiu. Każde z drzewek jest wyjątkowe, ponieważ ozdobione zostało przez naszych zdolnych uczniów. Wszystko co zostało zawieszone na świerkach dzieci wykonały własnoręcznie.

Pierwsze, śnieżnobiałe drzewko podziwiać można już przy wejściu do ratusza. Kolejne znajduje się tuż przy wejściu do gabinetu Burmistrza. Dominują na nim kolory: biały i czerwony. Nie zabrakło także bombek z herbem gminy i logo Cittaslow.

Trzecie drzewko stanęło na piętrze. Oprócz kolorowych bombek i łańcuchów znalazły się na nim kartki z zapisaną historią Pasymia.

Prosimy Państwa o pomoc w wyborze najpiękniejszego drzewka. Wystarczy zagłosować w naszej sondzie lub wejść na stronę Gminy Pasym na Facebook'u i pod wybranym zdjęciem choinki kliknąć Lubię to! Ta fotografia, która otrzyma najwięcej kliknięć na stronie i na Facebook'u wygrywa, a uczniowie którzy przystroili zwycięską choinkę otrzymają z rąk Burmistrza nagrodę dla swojej szkoły.

Głosowanie trwa do 29 grudnia 2017 roku.

Ogłoszenie wyników 2 stycznia 2018 roku.

Serdecznie zapraszamy do zabawy!
Która Choinka jest najładniejsza
Choinka przy wejściu do ratusza
4.44%
Choinka przy gabinecie Burmistrza
27%
Choinka na piętrze
68.56%